Premáva cez týžden aj maly vlek s najlahsou obtiaznostou ? V ktorych dnoch ho pustate ?

Malý vlek(LV200) premáva o vikendoch, sviatkoch a prázdninach, treba pozerať
stránku -  info o lyžiarskyých podmienkách, ktorá je každé ráno aktualizovaná.

Aké je na Bezovci počasie?

Aktuálnu teplotu a počasie si môžete pozrieť na stránke v ľavom stľpci -  (aktualizuje sa každý deň ráno), prípadne pozrite webcameru - ďakujeme, že nám nevoláte ohľadom počasia,snehových podmienok a prevádzky vlekov, ktoré máte na stránke denne aktualizované. 

Budú cez Jarné prázdniny na Bezovci, nejaké zľavy?

Pripravujeme zvýhodnený 5-dňový prázdninový skipas pre dospelých, juniorov a deti, ktorý bude možné využívať od 18.2.2012 do 26.2.2012 v dni, ktoré si sami určite.

Prosim Vás vlek LV600 je v prevádzke len cez víkend? Potom od pondelka je už len LV500?

V týždni prevažne prevádzkujeme LV300 a LV500, ale môže sa stať, že chodí aj LV600 - záleží od dopytu zákazníkov, preto je dobré každé ráno pozrieť info o lyžiarských podmienkách (na stránke vľavo hore), kde každé ráno nájdete rozpis vlekov, ktoré sú v prevádzke daný deň.Cez víkendy sú v prevádzke všetky vleky, počas sviatkov a prázdnin aj v týždni.Jarné prázdniny Západoslovenský kraj  začínajú 18.2.2012 (Sobota) počnúc týmto dňom až do 26.2.2012 budú v prevádzke všetky vleky.

Prečo ste zrušili ohlasy?

Ohlasy na stránke sme nahradili FAQ a prepojením na Facebook.Po skúsenostiach z predošlých rokov sme dospeli k názoru, že nemá význam odpovedať anonýmnym spoluobčanom skrývajúcim sa za vymyslenými nickmi a zverejňovať dezinformácie a halucinácie niektorých webových tiežlyžiarov.Na Fórach v okolitých strediskách sa cenzúruje t.j. zverejnia sa len pozitívne reakcie a negatívne sa vymažú, tak nerozumiem o čom to potom celé je !!!  Ak máte nejakú otázku, radi Vám odpíšeme mailom, alebo zverejníme prostredníctvom FAQ, poprípade na  Facebooku.

prázdninový zvýhodnený 5-dňový skipas

Tento typ skipasu s 20% zľavou je určený lyžiarom a snowboardistom, ktorí majú záujem cez jarné prázdniny navštíviť naše stredisko ľubovolných 5 dní - od 18.2.2012 do 26.2.2012 (poradie dni si určíte sami - nie je potrebné použiť skipas 5 dní v rade za sebou).

Cenník prázdninových skipasov:

Dospelí prázdninový = 60 eur,

Junior prázdninový   = 52 eur,

Detský prázdninový  = 44 eur,

Ako benefity k prázdninovému skipasu dostanete zdarma následovné kupóny:

5 x čaj na Kolibe,

20% zľava na zapožičanie detskej lyžiarskej, prípadne snowboardovej výstroje,

5 x desiatová polievka na Šport Chate podľa ponuky (šošovicová,fazuľová,hrachová,cesnaková,boršč + 2 ks chlieb)

Ktoré vleky budú premávať v týždni cez jarné prázdniny?

Cez Jarné prázdniny budú každý deň v prevádzke všetky vleky, večerné lyžovanie každý večer, tak ako to máte uvedené v úvode stránky dolu.

Máte nejakú otázku ?

VAŠA REKLAMA
info@skibezovec.sk